Tričko Kočka s máslem

5/5 - (1 vote)

Kočka s máslem

Ceny energií stále rostou, to je známý fakt. Energetické společnosti se snaží seč můžou, aby nás udrželi právě u nich. Největší kapacity z oboru fyziky a termodynamiky však po létech těžké dřiny a odříkání přišli na geniální myšlenku, jak vytvořit nekonečný zdroj energie. Sice se jednalo o špičky ve svém oboru, ale ani tito odborníci si neuvědomili jeden důležitý faktor… a sice životnost kočky. Nejedná se tak o trvalý zdroj výroby elektřiny v pravém slova smyslu, na pár let ale daná kočka určitě vydrží.

!!! Níže uvedený text je věnován pouze technicky smýšlejícím jedincům a obyčejným smrtelníkům jej příliš pro jeho vysokou odbornost nedoporučujeme!

vysvětlení principu: Kočka vždy dopadne na všechny čtyři tlapky. Chleba namazaný máslem vždy dopadne na zem namazanou stranou. Když připevníte krajíc chleba namazaný máslem ke hřbetu kočky, kočka začne při pádu rotovat a nikdy nedopadne na zem. Pokud takto rotující kočku připevníte ke generátoru elektrické energie, kočka začne vyrábět elektřinu. Neuvěřitelné se tak stává skutečností, první skutečně fungující perpetuum mobile v praxi.

Kočka a máslo

Kategorie: